Modele xhaketash per gra

Modelet Kryesore të trendit të sezonit të dimrit të vjeshtës 2017 2018 përfshijnë Leshi të punuar me shtiza, si dhe veshje të thurura, të ndjerë dhe të leshta. Aktualisht do të jenë kapelet e bëra në sport, rrugë, Stile romantike dhe klasike, si dhe Retro dhe rastësor. Në Foto në këtë artikull janě shembuj të kapelave më në modë dhe Popullore këtë Sezon. Kapelet Topike të bëra me Lesh janě veshur dhe papakhas. Kapele të zbuluara janě të përfaqësuar nga MODELE të Tilla si Kapele në stilin e gangsterit të njeriut, Kapele të thurura, një Kapele-turban. Shumë modë do të jenë turbanë, të cilat Mund të gjenden në çdo version-thurur, Lesh, ndjerë, Lesh ose Lesh Kashmiri. Në Trend, klasike të Zezë, GRI, të kuqe, rozë, jeshile të errët, beige, terrakote, rozë, Blu, Blu dhe ngjyra Bourgogne. Dekori aktuel-aplikacionet e TIJ në formë të luleve, qëndisje volumetrike, MODELE në Stil Etnik, brooça, harqe, kristale, kristale dhe zbukurime. PRA, çfarë Caps do të jetë në modë këtë vjeshtë dhe dimër 2017 2018? Modelet e kapelave dhe beretave të bëra me Fije të Trasha prej Leshi ose pambuku kurrë NUK do ta lënë plotësisht podiumin.

Dhe NUK është për t`u habitur-Bukuria e modeleve të qëndisura, nënvizuar nga ngjyra e materialit, NUK Mund të mërzitet. Pllakat e mëdha “, një shumëllojshmëri” shkallësh “DHE” syze “,” Gunga “DHE” sundimtarë “-gjëja Kryesore në kapelën e modës të sezonit të RI NUK është kompleksiteti i çiftëzimit, por cilësia e TIJ. Kepuce të Tilla kanë një hije më intensive dhe më të Darkest se Versionet e mëparshme: Blu, çokollatë e shkrirë, anthracite, Crimson Darkest, jeshile Smeraldi. Designers këshillojnë të kapelave të ngjashme për të zgjedhur dhe pajisje përkatëse. Veçanërisht e mirë me kapuça të çiftëzimit të Madh kombinohen shamitë të gjata të gjatë të veshura MBI Mantelet, xhaketat ose xhaketën e Poshtme, ose snootat, skajet e të cilëve duhet domosdoshmërisht të jenë në jakën e veshjeve të jashtme. E kombinuar me cilësi, Material ose ngjyrë, këto pajisje JO Vetëm që plotësojnë kapelën, por Gjithashtu theksojnë bukurinë dhe pazotësinë e Tyr. Modelet më Origjinale të kapelave në modë të thurur të sezonit të vjeshtës-dimrit 2017-2018 janě coiffes me veshë. ATA janě ideale për Vajzat dhe adoleshentët e Rinj. Gratë e moshuara duhet të zgjedhin për veten e pneu diçka më neutrale.

Nga Rruga, kapelet me veshë NUK janě aspak Risi e këtij sezoni. Modelet të cilat dominojnë sipas matérialité janě ATO nga kadifeja, pastaj nga materialet e përziera dhe TEKSTURA të theksuara. Ju Gjithmonë dëshironi të qëndroni Elégant, Modelet e kapeleve të thurura ndryshojnë çdo vit. Megjithatë, Gjithmonë Mund të diversifikoni aksesorin me një doit ose dorashka interesante. Në ruiner e thurur, projekmarthit këshillohen t`i kushtojnë vëmendje. NUK është një Trend tërësisht Novator, por do të bëjë Namin këtë vjeshtë. Frymëzuar nga Vitet` 80, shtëpitë e modës kanë rikthyer pas thuajse Katër dekadash, copën e leshtë skoceze, të njohur ndryshe në botën e modës si tartan! Shikoni kapelën tuaj në modë të thurur, dhe Kjo do t`Ju shërbejë JO Vetëm në vjeshtë dhe dimër 2017, por Edhe në vjeshtë dhe dimër të Vitit 2018.